Spegel, barockstil, Sydeuropa, 1900-tal.

Förgylld ram med dekor av kvinnofigurer. Oval spegel. 56 x 35 cm.

Färgbortfall.

300
29
33
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
11 jan 12:11
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13