1669692

Lena Bergström

(Sverige, Född 1961)
Lena Bergström
(Sverige, Född 1961)

Lena Bergström, "Aqua", ur serien "Tellus", Kosta Boda, 2019.

Objekt i gråtonat glas med dekor i handmålad platina. Signerad 7630022 Kosta Boda Lim.ed. 192/500 Lena Bergström. Även märkt med etikett. Medföljande originalemballage samt certifikat. Höjd ca 46,5 cm.

Obetydligt ytslitage. Obytydliga märken i platinan. Distanser (tassar). Smärre skrapmärke på emballaget.

Utropspris
2 500 SEK

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13