Intygad av tergo av dotter Harriet Ebeling 2005. Olja på duk 38 x 33 cm
Krackelyr. Vågig duk, monterad mot bakstycke.
Proveniens
Familjen Riltons Ebeling-samling, Torshälla.
2 000
191
217
Utropspris
5 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
31 dec 2025 13:44
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1