Collier 18K guld med en hjärtformad gul briljantslipad diamant 4.00 ct Fancy Yellow si1

enligt medföljande GIA Natural Colored Diamond Report 6421559853 samt runda briljantslipade diamanter totalvikt ca 1.20 ct, längd ca 42.5 cm, totalvikt 5.7 g.

Obetydligt ytslitage.

55 000
5 268
5 959
Utropspris
180 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
21 jan 11:00
55 000 SEK
20 jan 22:00
50 000 SEK
20 jan 6:52
40 000 SEK
19 jan 20:42
32 000 SEK
19 jan 18:33
30 000 SEK
17 jan 12:16
25 000 SEK
16 jan 19:45
5 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13