Karl Erik Höglund

(Sverige, Född 1940)
Karl Erik Höglund
(Sverige, Född 1940)

Utan titel

Signerad och numrerad 9/25. Patinerad brond. Höjd 61 cm.

Åldersrelaterat slitage.

12 000
1 146
1 302
Utropspris
20 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
10 jan 12:57
12 000 SEK
4 jan 18:03
10 000 SEK

Mollie Engström
Mollie Engström
Specialist modern konst och grafik
+46 (0)70 748 22 63

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13