Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.

Förgylld och med skuren dekor av band, lager och pärlstav samt målad medaljong. Höjd 75, bredd 30 cm.

Skador. Dekorbortfall.

Auktionen avslutas
5 dagar 5 timmar
1 800
171
195
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
7 jan 21:05
1 800 SEK
7 jan 21:05
1 500 SEK
7 jan 21:04
1 000 SEK
7 jan 21:04
500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Placering: Västberga Allé 3. 126 30 Hägersten -T13