Pan Xue Cheng

(Kina, Född 1987)
Pan Xue Cheng
(Kina, Född 1987)

Pan Xue Cheng, Komposition med kanin.

Signerad Pan Xue Cheng och daterad 2021. Duk 50 x 40 cm.

Obetydligt ytslitage. Viss ytsmuts.

Utropspris
4 000 SEK

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13