Madeleine Pyk – en samling F769

Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.

Förgylld ram med skuren dekor och pastellage. Dekor av lager, pärlstav och bandrosett. Höjd 76, bredd 32 cm.

Renoverad. Senare glas.

Klubbat pris
3 400
323
369
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
2 jan 19:48
3 400 SEK
2 jan 17:30
3 200 SEK
1 jan 12:02
3 000 SEK
1 jan 10:13
1 450 SEK
31 dec 2025 23:07
1 350 SEK
31 dec 2025 10:28
1 000 SEK
30 dec 2025 19:04
700 SEK
30 dec 2025 16:21
550 SEK
28 dec 2025 13:54
500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703