Figurgrupper, ett par, efter Joseph Gott, troligen England, sent 1800-tal.

Mor respektive far med barn. Monterade på socklar av brons. Höjd 29-31 cm.

Skador. Lagningar.

Auktionen avslutas
1 dag 4 timmar
6 208
593
673
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 6 408 SEK. Läs mer.
Budhistorik (19 bud)
10 jan 6:55
6 208 SEK
10 jan 4:42
6 008 SEK
10 jan 4:42
6 005 SEK
10 jan 3:40
5 209 SEK
10 jan 3:40
5 009 SEK
10 jan 3:40
4 805 SEK
10 jan 3:40
4 605 SEK
10 jan 2:29
4 205 SEK
9 jan 20:06
4 005 SEK
9 jan 20:06
4 000 SEK
9 jan 20:05
3 802 SEK
9 jan 20:05
3 602 SEK
9 jan 20:05
3 401 SEK
9 jan 20:05
3 201 SEK
9 jan 17:51
3 000 SEK
8 jan 15:50
2 500 SEK
8 jan 14:31
2 000 SEK
7 jan 9:04
1 500 SEK
6 jan 18:23
1 200 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V15