Okänd konstnär, 1700-tal, Vid havet

Pannå 31 x 31 cm.

Krackelerad, retuscher.

Klubbat pris
2 400
228
261
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
7 jan 18:56
2 400 SEK
7 jan 18:02
2 200 SEK
7 jan 18:02
2 100 SEK
6 jan 15:17
2 000 SEK
2 jan 21:24
850 SEK
2 jan 8:28
450 SEK
30 dec 2025 19:17
400 SEK
30 dec 2025 18:23
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801