Madeleine Pyk – en samling F769

Brosch, 15K guld med ametist och emalj

Mått ca 30 x 20 mm. Vikt 8 g.

Bruksslitage. Repor.

650
62
71
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
2 jan 20:29
650 SEK
31 dec 2025 9:59
600 SEK
30 dec 2025 18:46
550 SEK
27 dec 2025 8:48
300 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06