Cartier

(Frankrike, Född 1847)
Cartier
(Frankrike, Född 1847)

Tank Américaine, armbandsur, 19 x 27,5 (35) mm.

18K vitguld, quartz, safirglas, läderband, originalspänne i 18K vitguld. Med box.

Caliber 157, Boettnr 2489, Serienr 112578MX.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Går ej.

Formgivare

Klubbat pris
4 300
45 021
4 883
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (30 bud)
7 jan 0:11
4 300 EUR
7 jan 0:11
4 200 EUR
6 jan 10:36
4 100 EUR
6 jan 10:03
4 000 EUR
6 jan 10:03
3 900 EUR
6 jan 10:03
3 800 EUR
6 jan 10:03
3 700 EUR
6 jan 10:03
3 600 EUR
6 jan 10:02
3 500 EUR
6 jan 10:02
3 400 EUR
6 jan 9:50
3 300 EUR
6 jan 9:22
3 200 EUR
6 jan 9:22
3 100 EUR
6 jan 9:22
3 100 EUR
6 jan 9:21
3 000 EUR
6 jan 9:21
2 900 EUR
6 jan 9:21
2 800 EUR
6 jan 9:21
2 700 EUR
6 jan 9:21
2 600 EUR
6 jan 9:21
2 500 EUR
6 jan 9:20
2 400 EUR
6 jan 9:20
2 300 EUR
5 jan 19:32
2 200 EUR
5 jan 19:31
2 100 EUR
4 jan 11:23
2 000 EUR
3 jan 20:16
1 800 EUR
3 jan 19:15
1 200 EUR
3 jan 18:00
1 100 EUR
3 jan 15:06
1 000 EUR
3 jan 15:01
500 EUR

Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13