Flintlåspistol, tillskriven Angelo Bini, Italien, 1700-talets slut.

Signerat lås. Helstock med stålbeslag. Längd 28 cm.

Skador. Lagningar.

Klubbat pris
4 600
439
499
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
2 jan 21:30
4 600 SEK
2 jan 21:30
4 400 SEK
2 jan 21:27
4 200 SEK
2 jan 21:25
4 000 SEK
2 jan 21:25
3 811 SEK
2 jan 20:17
3 800 SEK
2 jan 12:41
3 600 SEK
28 dec 2025 17:53
3 400 SEK
28 dec 2025 10:51
3 200 SEK
28 dec 2025 8:35
3 000 SEK
27 dec 2025 21:33
2 600 SEK
26 dec 2025 20:54
2 400 SEK
26 dec 2025 20:24
2 000 SEK
26 dec 2025 4:27
1 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13