Arne Jones E1299

Slaglåspistoler, 3 st, 1800-talets andra hälft.

En dubbelpipig med bajonett. Längd 16-20 cm.

Kompletterad. Skador.

Klubbat pris
5 750
546
624
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
2 jan 21:06
5 750 SEK
2 jan 21:05
5 550 SEK
2 jan 21:05
5 350 SEK
2 jan 21:04
5 150 SEK
2 jan 21:04
5 000 SEK
2 jan 21:04
4 950 SEK
2 jan 21:03
4 750 SEK
2 jan 21:03
4 550 SEK
2 jan 21:03
4 400 SEK
2 jan 17:12
4 200 SEK
2 jan 16:46
4 000 SEK
2 jan 15:55
3 800 SEK
2 jan 15:55
3 750 SEK
28 dec 2025 23:23
3 600 SEK
28 dec 2025 12:42
3 400 SEK
26 dec 2025 23:35
3 200 SEK
26 dec 2025 23:34
3 000 SEK
26 dec 2025 23:34
3 000 SEK
26 dec 2025 21:09
2 750 SEK
26 dec 2025 16:34
2 550 SEK
26 dec 2025 16:34
2 500 SEK
26 dec 2025 4:26
2 200 SEK
26 dec 2025 0:21
2 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703