C Antonsen ring 14K guld och vitguld med runda briljantslipade diamanter

totalvikt ca 0.45 ct, bredd ca 22 mm, storlek 17.75/55, totalvikt 13 g. Signerad CA. Sannolikt 1960-tal.

Bruksslitage.

Auktionen avslutas
4 dagar 10 timmar
10 000
955
1 085
Utropspris
18 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 10 500 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
16 jan 20:38
10 000 SEK
16 jan 9:31
3 500 SEK
15 jan 18:30
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - L15