Signerad och daterad Einar Forseth 1935. Pannå 60 x 73 cm.
Obetydligt ytslitage.
1 111
106
121
Utropspris
2 500 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
4 jan 17:51
1 111 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1