Einar Forseth

(Sverige, 1892-1988)
Einar Forseth
(Sverige, 1892-1988)

Vinterbild

Signerad och daterad Einar Forseth 1935. Pannå 60 x 73 cm.

Obetydligt ytslitage.

1 111
106
121
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
4 jan 17:51
1 111 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13