1680408

Anna Ehrner

(Sverige, Född 1948)
Anna Ehrner
(Sverige, Född 1948)

Karaff med propp, Kosta Boda.

Glas. Signerad Kosta Boda A Ehrner 89630. Höjd 25 cm.

Obetydligt ytslitage. Repor.

Formgivare

Auktionen avslutas
6 dagar 14 timmar
800
76
87
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 850 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
11 jan 19:55
800 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V21