Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.

Mässing. För tre ljus vardera. Höjd 43 cm.

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Märken. Anlupen.

1 500
143
163
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
18 jan 5:32
1 500 SEK
16 jan 22:47
600 SEK
15 jan 19:17
550 SEK
12 jan 5:36
500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13