Bengt O. Abrahamsson

(Sverige, 1924-1989)
Bengt O. Abrahamsson
(Sverige, 1924-1989)

"En och femtiofem gjorde farfar i höjd".

Signerad Bengt O Abrahamsson. Duk 41 x 41 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
2 200
211
238
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
14 jan 2:16
2 200 SEK
13 jan 21:01
2 000 SEK
12 jan 21:32
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13