Figuriner, 8 st, Staffordshire-typ, England, 1900-talets början.

Flintgods. Höjd 20-41 cm.

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr. Lagningar. Obetydliga nagg.

900
86
98
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
3 jan 15:42
900 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13