Harry Østergaard, stolar, 4 st, modell 59, Randers Møbelfabrik, Danmark, 1960-tal.

Stomme av teak. Fast stoppad sits klädd med läder. Brännmärkta. Sitthöjd 45 cm, höjd 77 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fanerskador. Märken. Nagg. Torrsprickor. Slitage.

Klubbat pris
5 600
531
608
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
2 jan 20:37
5 600 SEK
2 jan 20:37
5 400 SEK
2 jan 14:18
5 200 SEK
8
2 jan 14:18
5 000 SEK
1 jan 22:19
4 800 SEK
1 jan 22:19
4 600 SEK
1 jan 19:20
4 400 SEK
1 jan 19:04
4 200 SEK
1 jan 19:03
4 000 SEK
1 jan 19:03
4 000 SEK
30 dec 2025 18:12
3 700 SEK
30 dec 2025 18:12
3 500 SEK
27 dec 2025 20:57
3 400 SEK
27 dec 2025 18:41
3 200 SEK
27 dec 2025 18:41
3 000 SEK
27 dec 2025 18:41
3 000 SEK
27 dec 2025 18:40
2 800 SEK
27 dec 2025 18:40
2 600 SEK
27 dec 2025 15:37
2 400 SEK
27 dec 2025 15:37
2 200 SEK
27 dec 2025 2:14
2 000 SEK
26 dec 2025 21:42
1 200 SEK
26 dec 2025 21:05
1 100 SEK
26 dec 2025 19:32
1 000 SEK
26 dec 2025 15:04
500 SEK
26 dec 2025 10:26
300 SEK