Robinson, Edkins & Aston, konfektskål, silver, Birmingham 1843

Diameter ca 24 cm, total höjd med grepe ca 20 cm, vikt ca 520 gram.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Repor.

Auktionen avslutas
7 dagar 23 timmar
4 200
401
456
Utropspris
5 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
16 jan 19:01
4 200 SEK
16 jan 19:01
4 000 SEK
16 jan 18:11
2 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V30