Eva Lange

(Sverige, Född 1935)
Eva Lange
(Sverige, Född 1935)

"Valmo".

Signerad EL undertill. Marmor. Diameter 29 cm.

Proveniens

Direkt från konstnären. Därefter i arv till nuvarande ägare.

6 200
592
672
Utropspris
20 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
11 jan 18:18
6 200 SEK
11 jan 17:44
6 000 SEK
10 jan 8:28
5 000 SEK
9 jan 11:30
4 200 SEK
8 jan 21:01
4 000 SEK

Mollie Engström
Mollie Engström
Specialist modern konst och grafik
+46 (0)70 748 22 63

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13