Punschmuggar, 12 st, silver, Cesons, Göteborg, 1970-tal

Runda med hamrad yta, uppsvängt öra, på indragen rund fot, höjd 5 cm. Total vikt 380 gram.

Smärre slitage.

Auktionen avslutas
18 timmar 4 minuter
3 044
289
331
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 244 SEK. Läs mer.
Budhistorik (15 bud)
6 jan 21:02
3 044 SEK
6 jan 21:02
2 844 SEK
6 jan 21:02
2 644 SEK
6 jan 21:02
2 444 SEK
6 jan 17:59
2 200 SEK
6 jan 17:59
2 000 SEK
6 jan 11:40
1 800 SEK
6 jan 8:50
1 567 SEK
6 jan 8:47
1 400 SEK
6 jan 8:15
1 234 SEK
4 jan 12:35
1 100 SEK
2 jan 18:37
1 000 SEK
2 jan 18:21
800 SEK
1 jan 2:14
500 SEK
30 dec 2025 18:26
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V30