Twan Janssen

(Nederländerna, Född 1968)
Twan Janssen
(Nederländerna, Född 1968)

Untitled.

Signerad Twan Janssen och daterad 2002 på etikett a tergo. Akryl på duk, 50, 40,2 cm.

Obetydligt färgbortfall.

300
28
33
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
3 jan 18:37
300 SEK

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23