Per Kesselmar

Per Kesselmar

Signerad Per Kesselmar och daterad 2006 a tergo. Olja på plåt 47 x 94 cm.

Ställvis slitage av repor samt märken.

Proveniens

Privatsamling, Sverige.

Utropspris
15 000 SEK
Linnéa Österberg
Linnéa Österberg
Assisterande specialist konst
+46 (0)739 16 36 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13