Signerad Per Kesselmar och daterad 2006 a tergo. Olja på plåt 47 x 94 cm.
Ställvis slitage av repor samt märken.
Privatsamling, Sverige.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10