Wilhelm Binder, vas, sterling silver, Tyskland 1900-tal.

Höjd 13,3 cm. Vikt ca 83 g.

Smärre slitage. Repor. Bucklor.

1 500
143
163
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
17 jan 20:40
1 500 SEK
15 jan 20:54
1 400 SEK
15 jan 19:24
1 300 SEK
15 jan 16:14
700 SEK
13 jan 23:24
600 SEK
13 jan 17:22
500 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13