Armband av korall lås 18K guld med korallcamé

Mått lås ca 18 X 20 mm, längd ca 16.5 cm, vikt 21.5 g. Lås med franska stämplar.

Åldersrelaterat slitage. En korallrad lös.

För köpare utanför EU kan exporttillstånd krävas

Auktionen avslutas
7 dagar 8 timmar
2 800
267
304
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
10 jan 11:16
2 800 SEK
10 jan 1:22
2 600 SEK
9 jan 23:28
350 SEK
9 jan 23:12
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - J402