Armband av korall lås 18K guld med korallcamé

Mått lås ca 18 X 20 mm, längd ca 16.5 cm, vikt 21.5 g. Lås med franska stämplar.

Åldersrelaterat slitage. En korallrad lös.

För köpare utanför EU kan exporttillstånd krävas

Klubbat pris
4 700
449
510
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
17 jan 17:44
4 700 SEK
8
17 jan 17:44
4 500 SEK
13 jan 21:08
4 300 SEK
13 jan 21:08
4 100 SEK
13 jan 21:08
4 000 SEK
13 jan 21:08
3 800 SEK
13 jan 21:08
3 600 SEK
13 jan 16:43
3 400 SEK
12 jan 18:14
3 200 SEK
11 jan 20:02
3 000 SEK
10 jan 11:16
2 800 SEK
10 jan 1:22
2 600 SEK
9 jan 23:28
350 SEK
9 jan 23:12
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13