1681884

Micke Johansson

(Sverige, Född 1972)
Micke Johansson
(Sverige, Född 1972)

Micke Johansson, vas, arielteknik, Örsjö, 2009

Signerad och daterad undertill, höjd 15 cm

Obetydligt ytslitage.

Inga bud
0
0
0
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)