Väggrelief, Swedish Grace, ASEA Ludvika Verken, 1920-tal.

Vitmetall. Stående kvinnofigur. Stämplad ASEA Ludvika Verken. Höjd 33,8, bredd 13 cm.

Smärre slitage, repor och märken.

Auktionen avslutas
5 dagar 1 timme
1 300
124
141
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
15 jan 8:38
1 300 SEK
13 jan 18:32
1 200 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13

Placering: Västberga Allé 3, Hägersten - V19