Sängstomme, östafrika, sent 1900-tal.

Ädelträ med svarvade detaljer. Infällda glasmålningar med motiv av blommor och påfåglar. Bredd 132, längd 210, höjd 188 cm.

Slitage. Ej monterad. Möjligen ej komplett.

2 000
191
217
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
14 jan 9:45
2 000 SEK
13 jan 19:04
1 500 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13