Färgserigrafi på plexiglas, 2010, signerad 5/8. 136 x 100 cm.
Obetydliga repor.
Upphängningsskruvar medföljer.
Klubbat pris
3 400
325
369
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (8 bud)
14 jan 18:54
3 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
14 jan 18:53
3 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
14 jan 18:51
2 750 SEK
13 jan 21:51
2 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
10 jan 20:01
1 700 SEK
8 jan 2:39
1 500 SEK
7 jan 19:19
1 200 SEK
7 jan 17:31
800 SEK