Maria Manuela Vintilescu

(Sverige, Född 1959)
Maria Manuela Vintilescu
(Sverige, Född 1959)

Utan titel (Kvinna i kimono)

Färgserigrafi på plexiglas, 2010, signerad 5/8. 136 x 100 cm.

Obetydliga repor.

Upphängningsskruvar medföljer.

Klubbat pris
3 400
325
369
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
14 jan 18:54
3 400 SEK
14 jan 18:53
3 200 SEK
14 jan 18:51
2 750 SEK
13 jan 21:51
2 000 SEK
10 jan 20:01
1 700 SEK
8 jan 2:39
1 500 SEK
7 jan 19:19
1 200 SEK
7 jan 17:31
800 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13