Armring, 9K guld med små diamanter och rubiner, sent 1800-tal/tidigt 1900-tal
Otydlig brittisk namnstämpel. Bredd mittstycke ca 8 mm. Innerdiameter ca 6 cm. Vikt 6 g. Medföljande etui Giuliano, Howland street. Art goldsmith London.
Bruksslitage. Nagg.
Auktionen avslutas
6 dagar 7 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor