Caesar Stoffic & Fritz Nagel, ljusstakar, 6 st, Tyskland, 1900-talets andra hälft

Gulmetall. Moduler som går att kombinera på olika sätt. Höjd per del 6 cm, bredd/ diameter 10 cm.

Smärre bruksslitage, anlupen.

Klubbat pris
3 000
287
325
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
19 jan 11:38
3 000 SEK
19 jan 11:22
2 800 SEK
19 jan 11:22
2 600 SEK
18 jan 23:45
2 400 SEK
18 jan 17:01
2 200 SEK
14 jan 10:56
2 000 SEK
14 jan 10:56
1 900 SEK
13 jan 18:05
1 800 SEK
13 jan 7:57
1 600 SEK
13 jan 6:14
1 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor