Ruth Milles

(Sverige, 1873-1941)
Ruth Milles
(Sverige, 1873-1941)

Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".

Skulptur i gips. Signerad Ruth Milles 1911. Höjd 22 cm.

Slitage. Smärre nagg. Retuscher.

1 000
96
108
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
3 jan 21:42
1 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13