Spegel, senempire, 1800-talets mitt.

Bronserad och förgylld ram med skuren dekor och pastellage. Höjd 181, bredd 84 cm.

Renoverad. Kompletterad. Senare glas. Skador.

Klubbat pris
3 200
306
347
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
13 jan 21:33
3 200 SEK
13 jan 21:33
3 000 SEK
13 jan 21:33
2 800 SEK
13 jan 21:32
2 600 SEK
13 jan 21:32
2 400 SEK
13 jan 21:31
2 200 SEK
12 jan 16:23
2 000 SEK
11 jan 4:48
1 700 SEK
6 jan 11:51
1 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13