1684278

Fulvio Bianconi/Paolo Venini, skålar, 3 st, "Fazzoletto", Venini, Murano, Italien, 1900-talets mitt.

Sk näsduksskålar. Etikettmärkta och numrerade 4516, 1156, 1154. Höjd ca 18, 9, resp. 8 cm.

Smärre slitage

Utropspris
5 000 SEK