Tårtspade samt kaffeskedar, 12 st, silver, bl a Åhlins Silversmide Ab, Luleå 1967

Delvis förgyllda, med skrammeldekor och graverad dekor av samiska scener med figurer och renar. Längd 11,5-21 cm. Total vikt 225 gram.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 200
306
347
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
6 jan 9:44
3 200 SEK
6 jan 9:44
3 000 SEK
6 jan 9:44
3 000 SEK
5 jan 18:31
2 700 SEK
5 jan 18:31
2 500 SEK
3 jan 13:02
1 800 SEK
2 jan 18:36
1 000 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13