Lisa Johansson-Pape

(Finland, 1907-1989)
Lisa Johansson-Pape
(Finland, 1907-1989)

Taklampor, 4 st, modell 71-149 Stockmann Orno 1960-tal.

Vit lamell metallskärm. Diameter 44 cm. Höjd ca 20 cm.

Smärre åldersrelaterat slitage och märken. Ej funktionstestad.

Formgivare

Klubbat pris
320
3 341
362
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (11 bud)
19 jan 14:07
320 EUR
19 jan 14:07
300 EUR
19 jan 14:07
300 EUR
19 jan 14:06
280 EUR
19 jan 14:06
260 EUR
19 jan 12:43
240 EUR
19 jan 11:37
220 EUR
19 jan 11:37
200 EUR
19 jan 11:37
200 EUR
18 jan 15:28
180 EUR
12 jan 15:26
150 EUR