Bordslampor, 2 st, Miranda, 1900-talets senare del

Keramik med guldfärgad glasyr. Balusterformade på rund fot. En ljuspunkt vardera. Etikettmärkta Miranda AB. Höjd 43-44 cm.

Ej funktionstestad. Färgbortfall. Märken. Repor. Slitage.

Klubbat pris
900
86
98
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (3 bud)
11 jan 21:28
900 SEK
11 jan 21:28
700 SEK
8 jan 14:22
500 SEK