Signerad Curt Asker och daterad 76-77. Blandteknik, trä, papper, fiskelina. Höjd 100 cm. Bredd 95 cm.
Ytsmuts. Ömtådlig.
Proveniens
Inköpt på galleri 1988.
Inga bud
0
0
0
Utropspris
12 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)