Marie Fredriksson

(Sverige, Född 1958)
Marie Fredriksson
(Sverige, Född 1958)

Marie Fredriksson, "Svart"

Signerad och daterad Marie Fredriksson 08. Oljepastell och blyerts på papper, 100 x 68 cm (dagermått).

Ej examinerad ur ram. Till synes i god kondition.

Klubbat pris
9 000
860
976
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
9 jan 17:55
9 000 SEK
9 jan 0:14
7 000 SEK
7 jan 23:37
5 000 SEK
7 jan 23:35
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jeanna Blomberg
Jeanna Blomberg
Chefsspecialist konst
+46 (0)766 64 67 74 |

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13