Signerad och daterad Marie Fredriksson 08. Oljepastell och blyerts på papper, 100 x 68 cm (dagermått).
Ej examinerad ur ram. Till synes i god kondition.
Klubbat pris
9 000
860
976
Utropspris
12 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (4 bud)
9 jan 17:55
9 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
9 jan 0:14
7 000 SEK
7 jan 23:37
5 000 SEK
7 jan 23:35
300 SEK