Ring, carmosemodell 14K guld med safir och gammalslipade diamanter

Diamanter totalt ca 0.40 ct. Safir ca 9 x 7 mm. Storlek 18.25/57. Vikt 5 g.

Slitage. Nagg. Safir möjligen syntetisk

5 000
478
542
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
14 jan 17:51
5 000 SEK
14 jan 17:51
4 500 SEK
14 jan 10:28
4 000 SEK
13 jan 15:21
3 100 SEK
13 jan 10:19
1 500 SEK
8 jan 18:07
800 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13