Yngvar Sandström

(Sverige)
Yngvar Sandström
(Sverige)

Bänk, "Tokyo", Triva-serien för Nordiska Kompaniet (NK) Säffle

Ek, brännstämplad, ca 140x42x35 cm

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Märken.

Klubbat pris
5 302
508
574
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
17 jan 17:40
5 302 SEK
17 jan 17:40
5 102 SEK
17 jan 17:40
5 000 SEK
17 jan 17:39
4 901 SEK
17 jan 17:39
4 701 SEK
17 jan 17:37
4 450 SEK
17 jan 17:37
4 250 SEK
17 jan 17:37
4 200 SEK
17 jan 17:37
4 000 SEK
17 jan 17:37
3 850 SEK
17 jan 17:36
3 700 SEK
17 jan 17:36
3 500 SEK
17 jan 17:36
3 200 SEK
17 jan 17:36
3 000 SEK
17 jan 15:54
2 800 SEK
15 jan 13:01
2 500 SEK
11 jan 20:48
2 000 SEK
11 jan 10:54
1 500 SEK
10 jan 9:44
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13