Gert Marcus

(Sverige, 1914-2008)
Gert Marcus
(Sverige, 1914-2008)

Utan titel

Signerad GM. Polerad carraramarmor, höjd 20 cm. på lös träsockel, höjd 3,5 cm.

Slitage. Repor och märken.

Klubbat pris
7 000
669
759
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
11 jan 16:42
7 000 SEK
11 jan 16:42
6 500 SEK
11 jan 16:41
6 000 SEK
11 jan 15:24
5 000 SEK
9 jan 18:56
4 000 SEK
5 jan 20:56
3 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Ansvarig specialist modern konst
+46 (0)702 53 14 89

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13