Spegel, barockstil, Sydeuropa, 1900-talets första hälft.

Målad och förgylld ram med dekor av blommor, rocailler och akantus. 101 x 59 cm.

Slitage. Färgbortfall. Dekorbortfall. Sprickor. Något anlupet glas.

Klubbat pris
6 200
592
672
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
9
9 jan 20:15
6 200 SEK
10
9 jan 20:15
6 000 SEK
9
9 jan 20:15
6 000 SEK
10
9 jan 20:14
5 400 SEK
9
9 jan 20:14
5 200 SEK
10
9 jan 20:14
4 200 SEK
9
9 jan 20:14
4 000 SEK
9
9 jan 20:13
3 300 SEK
8
9 jan 20:13
3 100 SEK
8
9 jan 20:02
3 001 SEK
9 jan 17:48
2 801 SEK
9 jan 17:47
2 601 SEK
9 jan 17:47
2 600 SEK
9 jan 17:32
2 400 SEK
9 jan 17:01
2 200 SEK
9 jan 10:19
2 000 SEK
8 jan 21:44
1 300 SEK
7 jan 11:20
1 200 SEK
6 jan 21:31
1 100 SEK
6 jan 21:12
1 000 SEK
5 jan 10:55
500 SEK
4 jan 16:52
400 SEK
3 jan 16:56
350 SEK
2 jan 23:29
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13