Gerd Nordenskjöld

(Sverige, 1913-1999)
Gerd Nordenskjöld
(Sverige, 1913-1999)

Utan titel

Signerad GN. Gouache, bildmått 36,5 x 26,5 cm.

Oramad. Gulnad. Veck

Proveniens

Inköpt direkt från konstnären.

4 600
439
499
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
14 jan 20:43
4 600 SEK
13 jan 21:06
4 100 SEK
11 jan 19:45
3 100 SEK
9 jan 15:10
2 600 SEK
8 jan 18:23
1 600 SEK
7 jan 17:21
1 500 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Ansvarig specialist modern konst
+46 (0)702 53 14 89

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13